Powyżej oczekiwań.

To właśnie szczegóły dopełniają całości. Tak jak w przypadku nowego Hyundaia i10. Śmiały i wyrazisty design oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że ten miejski samochód jest nie tylko piękny, ale również potrafi nie mniej od większych modeli. #BądźWielki

Instalacja LPG.

Hyundai i10 Nowej Generacji już teraz dostępny także z instalacją LPG w atrakcyjnej cenie 5 536 zł brutto. O szczegóły zapytaj swojego Autoryzowanego Dealera Hyundai.

Idealny samochód miejski.

Ulice miast często bywają zatłoczone. Zarówno przemykając w gęstwinie ulic i skrzyżowań, jak i parkując w najmniej dostępnych miejscach, ten niebywale zwrotny samochód czuje się jak ryba w wodzie. Nowy i10 mierzy zaledwie 3,67 metra długości i 1,68 metra szerokości, lecz jego zwarte nadwozie kryje zadziwiająco przestronne wnętrze. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, nowy i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia.

 1. i10 Nowej Generacji

  Stylowy i dynamiczny.

  Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok.

 2. Hyundai i10 Nowej Generacji usługi łączności
  1

  Największe możliwości łączności w swojej klasie.

  Nowy Hyundai i10 oferuje imponujący zestaw funkcji łączności, które są zintegrowane z nowym 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym. Możesz teraz w pełni korzystać z funkcji smarfona dzięki Apple CarPlay™ i Android Auto™.

 3. i10 Nowej Generacji Hyundai SmartSense

  Więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

  Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system bezpieczeństwa, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w swoim segmencie.

  Poznaj inspirację tego projektu.

  Zainspirowana pięknem ludzkiej muskulatury w nowoczesnej odzieży sportowej i opływowa sylwetka kryje wyjątkowo przestronne wnętrze. Odzwierciedlająca tę inspirację, stylistyka i10 buduje komplementarny kontrast między miękkimi płaszczyznami a ostrymi liniami, który nadaje nadwoziu subtelny techniczny aspekt. We wnętrzu projektantom udało się uzyskać równowagę między wyrazistą forma a przestronnością i praktycznością.

  Hyundai i10 Nowej Generacji szkic
  Szkic projektu deski rozdzielczej Hyundaia i10 Nowej Generacji

  Nowy odważny wygląd.

  Opływowe linie i mocne kontrasty – dynamiczny nowy wygląd i10 natychmiast przyciąga wzrok. Szeroki czarny grill i intrygujące reflektory dają bardzo sportowe pierwsze wrażenie. Wewnątrz zaprojektowanej na nowo, stylowej kabiny znajdziemy budzące zaciekawienie wzory i tekstury oraz najnowsze technologie multimedialne w najlepszym wydaniu.

  Hyundai i10 Nowej Generacji jadący po ulicy, widok z góry

  Technologia dla bezpieczeństwa.

  Hyundai i10 Nowej Generacji jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronna technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha.

  Dwoje kierowców stojących przy swoich sportowych Hyundaiach i10 Nowej Generacji

  Sportowa wersja i10 N Line.

  Usportowiona wersja Hyundai i10 Nowej Generacji N Line przeniesie Cię na wyższy poziom dzięki ekskluzywnym elementom designu i możliwości wyboru silnika o mocy 100 KM, dla jeszcze bardziej sportowego wymiaru jazdy.

  Oryginalne akcesoria.

  Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Wszystkie osobowe modele Hyundai objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, która dotyczy: układu napędowego, układu kierowniczego, zawieszenia i układu hamulcowego. Ta gwarancja wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki niej będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

  Hyundai i10 Nowej Generacji jadący na drodze
  2
  Hyundai i10 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów