Zupełnie nowy poziom stylu.

Wyrazisty z każdej perspektywy nowy Hyundai KONA kontynuuje obsypaną nagrodami stylistykę nadwozia z pięknie poprowadzonymi liniami, którym towarzyszą najnowsze inteligentne technologie, takie jak najnowocześniejsze funkcje łączności i bezpieczeństwa.

Miej odwagę, aby się wyróżnić.

Elegancko odświeżony i oferujący najnowsze inteligentne technologie, takie jak zaawansowane systemy wspomagania jazdy i intuicyjne funkcje łączności, Nowy Hyundai KONA oferuje poszerzoną gamę zelektryfikowanych układów napędowych, które dojadą dalej, zużywając mniej paliwa.

 1. Widok z przodu nowego Hyundaia Kona z solidnym SUV-em i niepowtarzalnym stylem.

  Bardziej elegancki i wyrafinowany.

  Odważne, progresywne modyfikacje stylistyczne nadają nowemu Hyundaiowi KONA bardziej opływowy, atletyczny wygląd, zachowując jednocześnie charakter SUV-a i niepowtarzalny wygląd.

 2. Inteligentna technologia nowego Hyundaia KONA wspierająca Twój styl życia.

  Najnowocześniejsza technologia i innowacyjne funkcje.

  Mnóstwo nowoczesnych technologii wspierających Twój aktywny styl życia: od wydajnych układów napędowych z opcjonalnymi rozwiązaniami hybrydowymi po inteligentne funkcje łączności i wygody.

 3. Zmodernizowane zespoły napędowe.

  Gama układów napędowych nowego Hyundaia KONA to światowa czołówka pod względem osiągów i zrównoważonego rozwoju. Ulepszone silniki z układem miękkiej hybrydy 48 V pomagają obniżyć emisję CO2 i zużycie paliwa.

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. Zaawansowane układy wspomagania jazdy Hyundaia KONA.

   Większe bezpieczeństwo.

   Teraz wyposażony w rozszerzoną gamę najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania jazdy, zapewniających kierowcy i pasażerom jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój.
  2. Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami samochodu za pomocą telefonu i poleceń głosowych.

   Najnowocześniejsza łączność.

   Bluelink® umożliwia sterowanie funkcjami za pomocą telefonu i poleceń głosowych. Usługi Hyundai LIVE umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o ruchu drogowym, parkingach i wielu innych.
  3. Hyundai KONA w kolorze Surfy Blue jedzie malowniczą drogą .

   Dynamiczna wydajność.

   Nowe układy napędowe, zmodernizowane zawieszenie i ulepszenia układu jezdnego zapewniają płynniejsze prowadzenie i lepszą kontrolę na drodze.

   KONA N Line.

   Po raz pierwszy w modelu Hyundaiu KONA dostępna jest sportowa wersja wyposażenia N Line inspirowana motorsportem.

   Oryginalne akcesoria.

   Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai KONA.

   Niech nikt nie mówi, że ograniczanie emisji musi być nudne. Nowy Hyundai KONA Hybrid wykorzystuje energię elektryczną, by zużywać jak najmniej paliwa – wszystko bez potrzeby ładowania akumulatorów lub zmiany stylu jazdy. A jeśli szukasz samochodu w pełni elektrycznego: KONA Electric łączy przestronność i przyciągający wzrok wygląd SUV-a z niesamowitym zasięgiem wynoszącym aż 484 km – żadnych kompromisów!

   5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów

   Jak każdy Hyundai, nowy model KONA jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.

   Nowy Hyundai KONA w kolorze Surfy Blue jedzie ruchliwą ulicą – ujęcie z przodu.
   5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów