Większy. Lepszy. Połączony z przyszłością.

Nasz flagowy SUV jest dostępny z hybrydowym układem napędowym typu plug-in i zapewnia teraz więcej przestrzeni, komfortu i wygody. Hyundai SANTA FE ma odważniejszą i bardziej charakterystyczną stylistykę, do której idealnie pasuje niesamowita gama inteligentnych technologii i dynamiczny napęd typu plug-in.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Możliwości nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Najlepsze połączenie z dwóch światów.

  Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. Po wyczerpaniu energii na jazdę w pełni elektryczną do pracy zabiera się oszczędny silnik benzynowy. Ciesz się elastycznym zasięgiem.

 2. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid w kolorze białym – ujęcie z przodu.

  Nowy śmiały design.

  Efektowne połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz podkreślają wyjątkowość w segmencie dużych SUV-ów.

 3. Funkcje bezpieczeństwa i zaawansowane układy wspomagania jazdy nowego Hyundaia Plug-in Hybrid.

  Jeszcze nowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.

  Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy sprawiają, że SANTA FE Plug-in Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium.

  Czym jest hybryda plug-in?

  Dostępny na początku 2021 roku SANTA FE Plug-in Hybrid osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny przełączany naciśnięciem jednego przycisku. Po wyczerpaniu energii na jazdę w pełni elektryczną do akcji wkracza w pełni równoległy napęd hybrydowy, co znaczy, że może on pracować na silniku benzynowym lub elektrycznym albo na obu jednocześnie. Dojedź, gdzie chcesz. A na miejscu skorzystaj ze stacji ładowania.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Zasięg elektryczny nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in.

   Zasięg elektryczny.

   Hybryda typu plug-in to doskonały kompromis. Zapewnia wystarczający zasięg elektryczny podczas większości codziennych podróży i elastyczność silnika benzynowego podczas dłuższych podróży.
  2. Ekologiczna jazda nowym 7-miejscowym SUV-em Hyundai SANTA FE Plug-in.

   Zerowy poziom emisji w trybie electric.

   Wybierz napęd elektryczny jednym naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód przełącza się automatycznie w tryb hybrydowy.
  3. Sprawny tandem silnika elektrycznego i benzynowego w nowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Dalej na jednym litrze benzyny.

   W trybie hybrydowym silnik elektryczny zasilany akumulatorem współpracuje z silnikiem benzynowym, zapewniając zadziwiająco niskie zużycie paliwa i poziom emisji.
   Złożone tylne siedzenia nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Luksusowy komfort.

   Więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem.
   Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid przejeżdżający przez bramę.

   Bezpieczeństwo.

   Najlepsza ochrona dzięki nowoczesnym funkcjom bezpieczeństwa i zaawansowanym układom wspomagania jazdy.

   Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE.

   Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, SANTA FE Plug-in Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
   Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid jedzie przez las.
   1, 2
   5 lat gwarancji Hyundai bez limitu kilometrów